lessphp fatal error: load error: failed to find /home/sagiart/ftp/www_user/bajka/wp-content/themes/theme53994/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /home/sagiart/ftp/www_user/bajka/wp-content/themes/theme53994/style.less O nas – Dworek Bajka

O nas

 

 

Serdecznie witamy na naszej stronie i zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą przygotowaną przede wszystkim dla rodzin z dziećmi.
Oferujemy wypoczynek w dwóch obiektach: RANCZO-GRAPA oraz DWOREK BAJKA, położonych w uroczej orawskiej miejscowości: Lipnicy Wielkiej. Leży ona u podnóża Babiej Góry, bardzo blisko Słowacji , pieszo to zaledwie 3km. LIPNICA to znakomite miejsce jako przystań do zwiedzania Słowacji, Podhala i Orawy. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi atrakcjami. (odnośnik do podstrony atrakcje).
Do głównych zalet wypoczynku w naszych rejonach należą:poczucie bezpieczeństwa i spokoju .... Obcowanie z kulturą jest nam bardzo bliskie, Będąc u nas, możecie przybliżyć Orawskie tradycje, poznać góralską gościnność, gospodarzy oraz domową, bajkową atmosferę.

Jako rodzice , doskonale rozumiemy potrzeby dzieci,  dla nas  ich  dobro jest najważniejsze.

Naszą dewizą jest, aby rodzice znaleźli chwilę wytchnienia, podczas gdy ich pociechy,( które są bardzo mile u nas widziane,) spędziły miło czas , przyswoiły nowe umiejętności: bawiąc się z innymi  dziećmi , piekąc gofry, robiąc domowe ciasteczka, wypiekając pizze   ...czy bawiąc  sie na swojej pierwszej w życiu  dyskotece.....


 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 Nate Solder Womens Jersey